LIFE TRIP

Współorganizator II edycji marszu charytatywnego Pieszo Przez Bory.

Grupa LifeTrip powstała z pasji do przygody, z uwielbienia do środowiska i zwierząt. Jesteśmy ludźmi szeroko pojętego outdooru, łączymy wiedzę i doświadczenie z dziedzin takich jak:
Survival
Ratownictwo
Nurkowanie
Żeglarstwo
Off Road

Zebraną wiedzę z ogromną przyjemnością przekazujemy od lat, naszym przyjaciołom, rodzinom, jak również firmom i osobom prywatnym. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, certyfikaty potwierdzające naszą wiedzę i doświadczenie. Na naszych szkoleniach / wyjazdach, przekazujemy wiedzę w przystępny i dla wszystkich przyswajalny sposób, jakim jest zabawa. Uczymy pozytywnego spojrzenia na świat, technik przetrwania w mieście / lesie / górach / w powietrzu / pod wodą i na pustyni. Uczymy radzenia sobie w trudnych warunkach, jak również, przezwyciężania własnych słabości. Pokazujemy jak współpracować i jak radzić sobie z brakiem odwagi, lękiem i fobiami.

Naszą grupę tworzą wspaniali ludzie, między innymi przedstawię Wam kilka kluczowych w istnieniu LifeTrip osób.

 

NIEDŹWIEDŹ

Specjalista survivalowych technik przetrwania. Podróżnik, miłośnik Bushcraftu, taktyk, analityk. Uwielbia zarażać innych swoją pasją. Nic co dotyczy natury, nie ma przed nim tajemnic, również jeśli chodzi o naturę ludzką. Pomysłodawca, założyciel i spiritus movens grupy LifeTrip, posiada zdolność zdobywania zaufania, były żołnierz jednostek żandarmerii. Uwielbia przekraczać swoje własne granice, a do tego zawsze wciąga w to innych. Na jego wykładach wszyscy zawsze słuchają zahipnotyzowani.

MRÓWA


Specjalista od tropienia zwierząt, polowania z aparatem fotograficznym. Mrówa jak nikt inny potrafi podejść zwierzynę, aby złapać odpowiedni kadr. Dzięki Mrówie, jako instruktorzy przetrwania poznajemy świat zwierząt, ich techniki przetrwania, które przekładamy jako materiał szkoleniowy w naszej szkole. Od zwierząt można naprawdę dużo się nauczyć.

WIEWIÓR

Specjalista od drewna, zajmuje się w naszej szkole bushcraftowymi technikami przetrwania. Posiada ogromną wiedzę na temat wytwarzania przedmiotów z drewna i stali. Należy do ludzi skromnych, lecz jeśli chcesz, choć chwilę go posłuchać, opowie ci o świecie lasu, jakiego nigdy wcześniej nie znałeś. W każdych warunkach potrafi niecić ogień, czasami ma się wrażenie, że przy użyciu samych rąk. Zna się również oprawianiu zwierzyny i wytwarzaniu przedmiarów pomocnych w przetrwaniu z kości zwierząt, takich jak igły, włócznie, noże, siekiery czy haczyki do łowienia ryb.

ŻBIK

Globtroter, podróżnik, uważny obserwator świata, wielki miłośnik Polski, przekraczający własne granice, specjalista od turystyki zaawansowanej, marszów długodystansowych, fotografii, diety i wszelkiej aktywności fizycznej. Uwielbia dzielić się swoją pasją. Potrafi godzinami opowiadać o podróżach, zarówno geograficznych, jak również tych mentalno-duchowych, w głąb samego siebie Jego misją jest pomaganie innym.

 

W grupie znajdują się również inne osoby takie jak, Robert instruktor nurkowania czy Tomasz, nasz mentor od spraw logistycznych. który jak nikt potrafi z niczego zbudować wszystko.

Zapraszamy na stronę naszej grupy!